Güncel Adresimiz: canlimacizlehd4.online
CANLI MAÇLAR
SOHBET ALANI
Tümü
175 Maç
68 Maç
45 Maç
0 Maç
0 Maç
62 Maç
Canlı
Trt Spor 1
15:10
Golden State Warriors (Rave) - Philadelphia 76ers (Yanis)
15:10
Phoenix Suns (Liber) - Los Angeles Clippers (Magnit)
15:00
China Flame (Women) - Black Panthers (Women)
11:40
Memphis Grizzlies (cyber) - San Antonio Spurs (cyber)
19:00
Boston Celtics (cyber) - New Orleans Pelicans (cyber)
16:05
Detroit Pistons (cyber) - New York Knicks (cyber)
14:00
Dallas Mavericks (Master_6453) - Portland Trail Blazers (Sais_2349)
14:37
Phoenix Suns (Tatav_4125) - New Orleans Pelicans (Silva_2356)
16:20
Polaris - Stellar
14:55
Croatia (GL) - Lithuania (GL)
17:00
Hapoel Afula - Maccabi Ashdod
20:30
Maccabi Kiryat Motzkin - Maccabi Hod Hasharon
14:30
Elitzur Netanya - Elitzur Kiryat Ata
23:30
Sacramento Kings (cyber) - Denver Nuggets (cyber)
15:30
Olimpia Milano (Dazai) - Barcelona (Kodas)
14:40
Toronto Raptors (cyber) - Indiana Pacers (cyber)
15:30
Brooklyn Nets (Bumblebee) - Milwaukee Bucks (jema11)
15:30
Philadelphia 76ers (Ash) - Atlanta Hawks (Tranquil)
11:15
Miami Heat (Arthas) - Washington Wizards (blaylockk)
16:00
Omsk - Krasnodar
16:00
St. Petersburg (Women) - Kazan (Women)
14:30
Kumanovo - KK Vardar
23:10
Knights (Yellow) - Mariners (Blue)
15:00
Al Sahel (Women) - Al Feiha (Women)
19:15
Tishreen (Women) - Al-Hurriyah (Women)
15:00
Al Thawra (Women) - Al Jalaa (Women)
08:00
Russia (TBL) - Spain (TBL)
12:00
Fubon Braves - Formosa Dreamers
15:00
Hammamet - Club Africain
15:00
HAI Kharkiv (Women) - Mobi Brovary (Women)
15:25
UGMK (4x4) Women - Ufa (4x4) Women
15:30
Artemchuk/Volkov - Likhtskyi/Pita
12:45
Yorkshire County - Kent Spitfires
12:45
Lancashire Lightning - Glamorgan County
12:45
Leicestershire Foxes - Surrey County
12:45
Middlesex - Gloucestershire County
13:15
Northamptonshire - Sussex
12:45
Nottinghamshire County - Essex County
12:45
Warwickshire - Worcestershire
12:45
Hampshire - Somerset County
14:30
Golden Lions - Kings
15:00
England (cyber) - Australia (cyber)
11:45
Zimbabwe - Pakistan
15:00
Bangalore Lions - Jaipur Jaguar
15:15
Scott Baker - Josh McCarthy
15:00
Belye Rozy - Zheltye Tyulpani
15:30
Crystal Palace (Amateur) - Birmingham (Amateur)
14:00
Shirak - Urartu
14:00
University Azzurri - Hellenic Athletic
14:30
Fremantle City (Women) - Perth (Women)
14:30
Murdoch University Melville (Women) - Subiaco (Women)
13:30
Salisbury Inter (Women) - Fulham United (Women)
15:00
Vitebsk (Women) - Dynamo-BGUFK Minsk (Women)
14:00
Minsk II - Vitebsk II
15:26
Hertha (Amateur) - Eintracht (Amateur)
15:30
1860 Munchen (Amateur) - 1. Kaiserslautern (Amateur)
17:25
Ghana + - Egypt +
01:10
Marseille team - Sporting team
15:43
Roda (Amateur) - Utrecht (Amateur)
15:55
Portugal (4С…4) - Germany (4С…4)
15:45
Fransa (4С…4) - Netherlands (4С…4)
16:50
Fransa team (Women) - Portugal team (Women)
15:00
Middlesbrough U23 - Crystal Palace U23
15:00
Sebeta City - Sidama Bunna
15:15
Atletico Madrid (praym) - Athletic Bilbao (Weeman)
17:15
Sevilla (Void) - Barcelona (Walker)
15:15
Barcelona (white_boy1927) - Bayern Munich (KravaRK)
15:15
Real Madrid (Plevis) - Liverpool (DangerDim77)
16:30
Germany (dm1trena) - Belgium (Chellovekk)
15:34
Brazil (Olle) - Portugal (Upcake22)
15:00
Hapoel Marmorek - AS Nordia Jerusalem
14:45
Frosinone Calcio - Vicenza Calcio
14:45
Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
14:45
Brescia Calcio - Pisa 1909
14:45
Unione Venezia - Pordenone Calcio
14:45
Virtus Entella - ChievoVerona
14:45
Cosenza Calcio - Monza 1912
14:45
Cremonese - Delfino Pescara 1936
14:45
Lecce - Reggina Calcio
14:45
Reggiana 1919 - SPAL
14:45
Salernitana 1919 - Empoli
14:00
Ordabasy II - Atyrau II
09:15
Italy (klask) - Fransa (klask)
14:00
FSHM - SSH-75
15:00
Novosibirsk - Ural II
15:00
Khimik Vurnari - Spartak Cheboksary
15:26
Boavista (5x5) - Porto (5x5)
19:28
Poland (SSL) - Belgium (SSL)
15:30
Orly - Gornyaki
15:30
Kremin Kremenchuk - Nyva Ternopil
00:01
Belarus (3С…3) - Ukraine (3С…3)
09:32
Khimik (4x4) - Torpedo (4x4)
10:00
Canary Islands Championship. 2021. Winner -
13:45
Wells Fargo Championship. 2021. Winner -
15:15
Chester -
16:15
Market Rasen -
00:55
Scorpion - Peresmeshniki
03:36
White Bruins - First Flyers
07:30
Red Star - Lion
15:00
Montreal Canadiens (Bake_1919) - Edmonton Oilers (Fres_7967)
15:30
Fransa (Amateur) - Belarus (Amateur)
15:34
Lakers+ - Frisk Asker+
17:00
LIT (Litvak) - GIN (Gindullin)
08:00
SOB (Sobolev) - BEL (Beloguzov)
08:10
Canada - Poland
15:00
Russia (4С…4) - Belarus (4x4)
14:50
Ural Stars (Women) - Eurasia (Women)
13:45
Alliance-Pro - Tornado-Pro
08:10
Russia (Women) - Brazil (Women)
15:00
Slovakia team - Germany Team
17:00
Blue Sirins (Women) - Green Valkyries (Women)
14:30
Red Lions - Blue Eagles
14:20
Jokerit Team - Dinamo Minsk Team
14:00
Alina Novosad - Svetlana Ureneva
07:25
Olympians - Vikings
05:52
Gomel - Vitebsk
14:30
Nikita Kuznetsov - Alexey Nikiforov
15:20
Ural Power - VC Uralmash
10:45
Denys Nemchenko - Roman Tsubera
13:10
Veranika Pryts - Hanna Sokal
19:15
Maksym Kolos - Sergey Kinash
12:30
Magadan (Rus) - Kazan (Rus)
13:10
Vladimir Yusupov - Anastasia Shevtcova
18:00
Sergei Kovalenko L. - Sergey Kalenik
12:15
Jiri Svec - Ondrej Kucirek
13:15
Stanislav Nikolenko - Vitaly Boyko
16:08
England (Kung) - Italy (Kung)
16:08
Turkey (Kung) - Croatia (Kung)
22:03
Ilaria Grudino - Elizaveta Artemenko
01:13
Daniil Khurtov - David Minnivaliev
10:45
Anton Yolkin - Nikita Trofimov
16:30
Ilya Valchuk - Rodion Kapinus
19:00
Artur Elhov - Sergiy Skachenko
15:00
Russia (Amateur) - Japan (Amateur)
13:00
Danijel Makovic - Rajko Smolovic
10:00
Vadim Misevra - Yuriy Bratukhin
09:55
Nikita Belous - Evgeniy Muhin
12:15
Vadim Evlampiev - Alexey Slashchilin
08:45
Aleksandr Lymarenko - Bogdan Gavrilyuk
13:40
Nikita Verkin - Stepan Guryanov
02:19
Gennady Emelyanov - Victor Kiselev
13:00
Oscar Otte - Maxime Cressy
13:28
Marsel Kurmaev - Sviatoslav Lutkovskii
13:30
Tallon Griekspoor - Frederico Ferreira Silva
13:45
Dominic Thiem - John Isner
13:45
Koolhof/Kubot - Mektic/Pavic
14:00
Koolhof (random)/Kubot (random) - Mektic (random)/Pavic (random)
13:45
Guido Andreozzi - Andrea Collarini
12:58
Pavel Tatarnikov - Giorgio Binda
13:08
Ksenia Kolesnikova - Ekaterina Makarova
13:45
Daria Shalamanova - Luisa Meyer Auf Der Heide
14:15
H. Ed. Mashina Moscow - Wolfram Vostok
14:15
Titan Omsk - Yarklimat Yaroslavl
14:15
Flagman Vsevolozhsk - Nevsky Legion
14:30
Azerbaijan - Montenegro
14:45
Ostapenko/Pavlyuchenkova - Dabrowski/Schuurs
15:09
Egor Baklanov - Denis Zharin
15:00
Ethio - Lions
15:00
SGGW Warszawa - University of Warsaw
15:05
Netherlands (Amateur) Women - Thailand (Amateur) Women
15:15
Carlo Rossi - Carlos Muhlbach
15:25
Simon Gauzy - Xu Xin
15:15
Mikhail Gusev - Andrey Zabrodin
15:15
Alexey Korobov - Vadim Reva
15:15
Darja Semenistaja - Rositsa Dencheva
15:15
Italy (coldsiemens) - Canada (NaTan)
15:15
Ukraine (Aphex) - Poland (tangent)
15:30
Aikaterini Toliou - Aneta Maksuti
15:35
Alexander Olonov - Lev Volin
15:28
Vyacheslav Kalitin - Maxim Eliseev
15:15
Natalia Kosmina - Julia Trigub
15:30
Lilia Andreeva - Tetyana Mudrak
15:15
Sergiy Baranovskyi - Dmitriy Aseev
15:19
Dmitriy Klinkov - Sergey Reshetov
Tümü
88 Maç
14 Maç
11 Maç
5 Maç
8 Maç
10 Maç
14 Maç
5 Maç
2 Maç
10 Maç
3 Maç
4 Maç
Canlı Skor / Fikstür
Futbol
Basketbol
Spor verileri yükleniyor..