Güncel Adresimiz: canlimacizlehd4.online
CANLI MAÇLAR
SOHBET ALANI
Tümü
159 Maç
70 Maç
39 Maç
0 Maç
0 Maç
50 Maç
Canlı
Trt Spor 1
16:04
Maccabi Tel Aviv (Romeo_2216) - Real Madrid (Chicha_8778)
21:02
Drakonu - Leningrad
16:30
Black Panthers (Women) - Great Wall (Women)
16:05
Detroit Pistons (cyber) - New York Knicks (cyber)
19:25
Utah Jazz (cyber) - Phoenix Suns (cyber)
15:25
Denver Nuggets (Master_6453) - Miami Heat (Sais_2349)
15:58
Boston Celtics (Silva_2356) - Utah Jazz (Dark_0222)
14:50
Naos - Ozon
21:00
Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Galil Elyon
16:00
Champville SC - Sagesse
01:20
Phoenix Suns (cyber) - Minnesota Timberwolves (cyber)
04:20
Portland Trail Blazers (cyber) - New Orleans Pelicans (cyber)
16:30
CSKA Moscow (bad_trip) - Olimpia Milano (Dazai)
16:30
Milwaukee Bucks (jema11) - Atlanta Hawks (Tranquil)
16:30
Philadelphia 76ers (Ash) - Brooklyn Nets (Bumblebee)
17:55
Barnaul - Omsk
15:50
Russia (regball) - Scotland (regball)
00:30
Mariners (Blue) - Raiders (red)
16:00
ACS Targu Jiu - Dinamo Bucuresti
16:00
ABC Athletic Constanta - CSU Sibiu
16:45
Timisoara - U-BT Cluj-Napoca
10:20
Miracle (Women) - Stars (Women)
19:15
Tishreen (Women) - Al-Hurriyah (Women)
16:42
Fransa (TBL) - Argentina (TBL)
16:41
Serbia (TBL) Women - China (TBL) Women
15:30
Cukurova Basketball U19 (Women) - Besiktas U19 (Women)
16:00
Royal HalД± Gaziantep - Bahcesehir Koleji
16:20
Kuzmich/Fesenko - Gladkov/Karvatskiy
12:45
Yorkshire County - Kent Spitfires
12:45
Lancashire Lightning - Glamorgan County
12:45
Leicestershire Foxes - Surrey County
12:45
Middlesex - Gloucestershire County
13:15
Northamptonshire - Sussex
12:45
Nottinghamshire County - Essex County
12:45
Warwickshire - Worcestershire
12:45
Hampshire - Somerset County
12:10
Bulls - Kings
11:45
Zimbabwe - Pakistan
16:00
Stroitel Brest - Team Gomel Oblast
16:30
Leeds United (Amateur) - Middlesbrough (Amateur)
15:45
Club Atletico Patronato II - Boca Juniors II
15:45
River Plate II - CA Aldosivi II
16:00
Huracan II - CA Independiente Avellaneda II
16:00
Uttar Baridhara Club - Bangladesh Police
16:51
VfL Osnabruck (Amateur) - St. Pauli (Amateur)
16:25
RB Leipzig (Amateur) - Bayer (Amateur)
18:35
Cameroon + - Senegal +
15:45
NK Lokomotiva - Slaven Belupo
16:57
Willem (Amateur) - Harlem (Amateur)
16:50
Turkey (3С…3) - Austria (3С…3)
17:10
Belgium (4С…4) - Portugal (4С…4)
14:40
Russia (4С…4) - Netherlands (4С…4)
15:00
Middlesbrough U23 - Crystal Palace U23
16:45
Germany (dm1trena) - Portugal (Upcake22)
16:55
Manchester City (Alpaka) - Liverpool (Eagle)
17:00
PSG (Cody) - Liverpool (Frogyy)
15:00
Lokomotivi Tbilisi - Dila Gori
15:00
Hapoel Marmorek - AS Nordia Jerusalem
14:45
Virtus Entella - ChievoVerona
14:45
Cosenza Calcio - Monza 1912
14:45
Lecce - Reggina Calcio
14:45
Reggiana 1919 - SPAL
14:45
Salernitana 1919 - Empoli
14:45
Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
14:45
Frosinone Calcio - Vicenza Calcio
16:00
Hang Sai - Sporting Clube de Macau
16:00
Dinamo-Auto Tiraspol - CSF Speranta Nisporeni
17:00
Lille OSC (3С…3) - Everton (3С…3)
19:14
PSG (3С…3) - Tottenham (3С…3)
16:00
Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Mioveni
15:45
Chertanovo Moscow (Women) - Rostov (Women)
15:00
Khimik Vurnari - Spartak Cheboksary
16:24
Maldives + - Pakistan +
16:55
Brodyagi - Aristocrats
16:30
POLICY - CHEMIST
16:30
PARIS - BERLIN
23:00
Italy (TSL) - Portugal (TSL)
17:00
Argentina (TSL) Women - Portugal (TSL) Women
15:45
Boluspor - Eskisehirspor
15:30
Kremin Kremenchuk - Nyva Ternopil
15:45
Veres Rivne - Krystal Kherson
15:45
Hirnyk-Sport - Alliance Lipova Dolina
15:45
Mykolaiv - Chornomorets Odesa
15:45
Prykarpatye - Agrobiznes Volochisk
16:00
Podolye Khmelnitsky - Chaika Petropavlivska Borshchahivka
01:12
Belarus (3С…3) - Georgia (3С…3)
15:45
Shurtan Guzar - Yangiyer
15:45
Xorazm Urganch - Oqtepa
16:30
CCK - Minsk
16:00
TGU Tbilisi - Telasi
10:00
Canary Islands Championship. 2021. Winner -
13:45
Wells Fargo Championship. 2021. Winner -
16:15
Fransa (NL) Women - Norveç (NL) Women
16:00
CS Rapid CFR BucureИ™ti (Women) - CS Magura Cisnadiei (Women)
16:30
Akbuzat - Donskie Kazaki
16:00
Universitet-Neva - SKIF Krasnodar
16:15
Market Rasen -
04:55
Coyotes - Golden Knights
16:25
Nashville Predators (Said_8127) - Tampa Bay Lightning (Lass_4131)
16:30
Great Britain (Amateur) - Belarus (Amateur)
08:30
Bulls - Vikings
15:43
CSKA Team - Dinamo Team
16:40
Czech Republic Team - Switzerland Team
16:30
Canada (NaTan) - Poland (tangent)
16:30
Ukraine (Aphex) - Italy (coldsiemens)
16:00
SibgazService Omsk - Tornado Tatarstan
16:00
Zapad Rossii - SV Metall Group
03:15
South Korea (Women) - Italy (Women)
17:30
Artur Elhov - Artyom Maximenko
14:50
Ural Stars (Women) - Eurasia (Women)
10:40
Shuai (cyber) - Radwanska (cyber)
09:15
Stanislav Nikolenko - Sergey Rak
17:00
Blue Sirins (Women) - Green Valkyries (Women)
16:40
Roeselare (2x2) - Belchatow (2x2)
17:00
Yellow Brocks - Red Lions
16:51
Uzbekistan (4x4) - Armenia (4x4)
23:40
USA - Serbia
19:23
Izumrud (Women) - Sapphire (Women)
17:55
Polina Kazakova - Ksenia Kolesnikova
03:00
Granollers/Zeballos - Mahut/Herbert
22:30
Elena Nalisnikovskaya - Svetlana Ureneva
09:15
Ivan Tolmachev - Konstantin Olshakov
17:00
Konstantin Tsoy - Anatoliy Kostenko
15:15
Andrey Zabrodin - Alexander Kolmin
22:03
Ilaria Grudino - Elizaveta Artemenko
10:00
Legion-Pro - Lions-Pro
19:45
Evgenii Kibka - Anton Yolkin
15:15
Norbert Gombos - Sumit Nagal
08:15
Nikita Trofimov - Sergiy Baranovskyi
16:30
Ilya Udod - Vadim Tokar
16:30
Tomas Kanka - Jachym Sebl
20:30
Viktor Kalyanov - Igor Kozhenkov
15:03
Svyatoslav Urazov - Michael Efimov
18:00
Sergey Che - Andrey Duka
15:15
Darja Semenistaja - Rositsa Dencheva
15:19
Dmitriy Klinkov - Sergey Reshetov
15:45
Aliona Bolsova Zadoinova - Harmony Tan
16:00
Aliona Bolsova Zadoinova (random) - Harmony Tan (random)
15:45
Sasnovich/Tauson - Christian/Santamaria
16:00
Gille/Vliegen - Dodig/Polasek
16:00
Goransson/Lammons - Doumbia/Reboul
15:40
Anton Korolev - Vladimir Gunko
16:00
Skon Ural Yekaterinburg - LHK Auto Yekaterinburg
16:15
Rafael Nadal - Alexander Zverev
16:15
Rafael Nadal (random) - Alexander Zverev (random)
16:13
Yaroslav Prostakov - Vladislav Davidov
16:15
Diamant (Women) - Girls (Women)
16:00
Bosnia and Herzegovina (Women) - Czech Republic (Women)
16:15
Krisztina Nagy - Tijana Jokic
16:30
Vadim Misevra - Vyacheslav Zubko
16:30
Polmans/Stakhovsky - Kudla/Schnur
16:30
Irina Fetecau - Katerina Stewart
16:30
Fernanda Contreras Gomez - Vera Lapko
16:55
Jon Persson - Dimitrij Ovtcharov
16:37
Nikita Belous - Leonid Alexandrov
16:30
Vitaly Protopopov - Andrey Isaev
16:45
Mirela Shkumbova - Ani Vangelova
16:30
Akademia KNU (Women) - KBK Krivoy Rog (Women)
Tümü
88 Maç
14 Maç
11 Maç
5 Maç
8 Maç
10 Maç
14 Maç
5 Maç
2 Maç
10 Maç
3 Maç
4 Maç
Canlı Skor / Fikstür
Futbol
Basketbol
Spor verileri yükleniyor..